Дистрибуція та опт

Ми молода амбітна команда, яка стрімко розвивається та постійно створює нові продукти в області засобів догляду за басейнами різних типів (хімія для басейнів PoolSAR), домашніх та комерційних басейнів, купелей, СПА (impools.ua), обладнання для басейнів (impools.com.ua), засобів очистки води – біоочисних споруд, нафто-, жиро-, піско-вловлювачів, технічних ємностей (perfector.com.ua). Дистрибуція нашою продукції – це крок в майбутнє для Вас та нових клієнтів.

Хімія для басейну PoolSar

Ми постійно вдосконалюємося та використовуємо передові технології, щоб задовільнити потреби наших клієнтів. Адже задоволений клієнт – це успішний бізнес. Станьте і Ви його частиною! Звертайтеся до нас зручним способом: телефоном, поштою, формою зв’язку, соціальними мережами. На оптових покупців та дистрибуторів чекають вигідні умови співпраці! Детальніше про хімію для басейну PoolSAR.

Завдячуючи відмінній ціні, сертифікованій якості та широкому асортименту препаратів, хімію для басейнів PoolSAR успішно використовують для догляду за водою на різноманітних водних об’єктах. Адже ми знаємо що робити для отримання ідеально прозорої води. Саме тому наші клієнти залишаються задоволеними отриманими результатами, нашою підтримкою та консультаціями. Наша філософія – повний комплексний підхід до басейну та якості його води. Давайте крокувати разом – дистрибуція та опт.

Гарантія якості – Ви зможете повернути товар, якщо взагалі ним не задоволені
Гарантія кращої ефективності дії коагулянтів та дезінфікуючих засобів
Підходить для всіх типів басейнів та води будь-якої жорсткості
Швидко розчиняється та не утворює осад, не засмічує систему фільтрації
Не шкодить здоров’ю людини – без фосфатів та інших шкідливих речовин
Препарати сертифіковані Держпродспоживслужбою України